Телеведучий Микита Добринін про партнерські пологи: “Були бар’єри, але кохання – сильніше”

Відомий телеведучий Микита Добринін 13 липня вперше став батьком. Ще напередодні пологів він та його дружина Даша вирішили, що в цей важкий, але найщасливіший момент вони будуть разом.

У своєму блозі в Instagram молодий татусь розповів про те, чому він ухвалив таке рішення, з якими страхами довелося зіткнутися та як тривала підготовка.

Це було 100% моє рішення, а Даша – з радістю підтримала”

Микита каже, що рішення про партнерські пологи він ухвалив не легко та не просто – “в голові також були бар’єри та блоки, але кохання до Даші та нашого сина – сильніші”.

Найбільшою перепоною стала моя надуманість, від якої не залишилося й сліду. Так, я саме з тих людей, яким краще дивитися в інший біг, коли у них беруть кров. Але зі страхами потрібно та важливо боротися. А що може бути краще, ніж боротися з ними заради коханої жінки та майбутньої дитини”, – каже Добринін.

Також чоловік зіткнувся з думкою, що ніби після того, що він побачить, жінка втратить для нього свою привабливість

Ну агов, я ж не маю приймати пологи та перебувати в їх епіцентрі. Моя задача стояти за її головою та усіляко надавати підтримку (а вона в цей момент необхідна, як ніколи). Я, наприклад, навіть не запарювався, що моя присутність відобразиться на почуттях до Даші (може хіба в кращий бік). Адже я люблю її, а стояти та чекати за дверима або гуляти з друзями в такий важливий момент – це не про мене”, – переконаний Микита.

Всім чоловікам, які сумніваються, він радить пам’ятати, що позитивний результат пологів залежить не лише від професіоналізму лікарів, а більшою мірою на нього впливає психологічний стан породіллі.

Тому я вважаю, що кожному чоловіку, який зацікавлений у народженні здорової, міцної дитини та комфорті своєї коханої, варто хоча б спробувати такий досвід. Чим більше близького та рідного поруч у цей непростий момент, тим легше жінці морально, вона швидше розслабиться та швидше народить. Перевірено”, – наголошує телеведучий.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от НИКИТА ДОБРЫНИН (@nikitadobrynin)

Також чоловік заспокоює тих жінок, які самі “бояться втратити свою привабливість”.

Зі свого досвіду скажу: кохання, повага, безмежна вдячність, захоплення та гордість – ось ці почуття, які посилилися у мільйони разів до Даші, після партнерськихпологів. Якщо чоловіка відгорнуло – гріш йому ціна”, – каже Добринін.

Він додав, що звик брати відповідальність за родину, а пологи – це не виняток.

Не даремно ж ми обіцяємо бути разом і в горі, і в радості, у недугах та здоров’ї. Я свій вибір зробив ще давно, коли одружився. І з радістю слідую йому щодня”, – підсумував Микита.

Підготовка

Насамперед Микита та Даша попередили лікарів про свої плани щодо партнерських пологів. Після того вони пройшли “місяці теорії, щоби бути при повній зброї в момент Х”.

Мені було важливо навчитися правильно підтримувати Дашу. Так, цьому теж треба навчатися. Ми відвідували спеціальні курси, де по три-чотири години нам розповідали не лише про те, як проводяться партнерські пологи, але й якими будуть перші дні новонародженого”. І тоді я усвідомив увесь масштаб цього процесу”, – згадує телеведучий.

Молодий тато каже, що роль чоловіка під час пологів не обмежується фізичною присутністю у родильній залі та словесною підтримкою.

“Під час підготовчого процесу я навчився робити масаж, який допоміг Даші менш болісно пережити перейми. Якщо треба було допомогти сісти на м’яч, подати воду, зняти TikTok – я був поряд. Це тільки з боку здається, що це дрібниця”, – наголошує Микита.

Також Добринін зізнався, що був налаштований серйозно. “Ми ухвалили рішення завагітніти разом, тому разом мали зустріти нашого богатиря, по-іншому ніяк”, – впевнений він.

Фото: instagram/nikitadobrynin